Наші торговельні точки Дивитися на карті
Графік роботи Пн-Пт 8:00 - 19:00 Сб 8:00 - 16:00 Нд Вихідний
Прийом замовлень 096 579 64 40
Каталог продукції
Каталог продукції
Фільтр по товару

Для теплоізоляції

Клей Момент для приклеювання та армування  25кг  
Клей Момент для приклеювання та армування 25кг

Суміш Момент використовується для приклеювання і армування пінополістирольних плит. З її допомогою можна фіксувати органічні і мінеральні плитні утеплювачі, або влаштовувати армувальний шар всередині або зовні будівлі на вертикальних або горизонтальних поверхнях. Основні властивості - швидка фіксація, і екологічна чистота і безпека матеріалу .

Працювати з сумішшю Момент можна всередині або зовні приміщень і будівель. Також є в ній мінеральні добавки і наповнювачі, які підвищують характеристики суміші, додаючи їй клейкості і стійкості до атмосферних впливів. Після додавання води, з сумішшю можна працювати протягом 1 години. Щоб розчин застиг надо почекати 10 хвилин, остаточне схоплювання відбувається через добу.

Для приготування робочого розчину, залежно від обставин буде потрібно від 4,5 до 5,5 літрів води на 25 кг суміші. З сумішшю не можна працювати при негативних температурах, оптимальний для використання температурний діапазон від +5 до +30 градусів.

Витрата розчину, якщо клеїть на робочу поверхню в межах від 5,5 до 6,5 кг/м2. Такий зазор обумовлений ступенем подготовки поверхності до подальшої роботи. Не рекомендується наносити клей на основу, яке попередньо не очищене від пилу і бруду.

При приготуванні розчину необхідно використовувати дриль або бетономішалку, щоб суміш вийшла без грудок. Якщо використовується ручна дриль з насадкою, то обороти дрилі не рекомендується виставляти більше, ніж на 600 оборотів за хвилину .

Продається і фасується суміш у паперові пакети з целофановою підкладкою по 25 кг.9880 грн.
Мастер Термо Полістирол 25кг  
Мастер Термо Полістирол 25кг
6700 грн.
Майстер "ТЕРМО"
8590 грн.