Герметик у Києві
Клей герметик використовується для герметизації різних з'єднань та швів.
Чому герметик є незамінним матеріалом для кожного будівельника?
Матеріали зберігають високу еластичність навіть за значних деформацій. Вони мають чудові адгезивні властивості, прості у використанні і довго зберігають привабливий зовнішній вигляд. Розрізняють такі види герметиків:
- Силіконовий - відмінний варіант для вологих приміщень (ванні кімнати, кухні). Він відрізняється хорошою водовідштовхувальною здатністю та стійкістю до плісняви.
- Полімерний - мають високу еластичність і довговічність, підходять для фасадних робіт і місць з механічними навантаженнями. Еластичні склади на основі синтетичних смол використовують для герметизації та склеювання практично будь-яких матеріалів у будівництві.
- Акриловий — використовуються для внутрішніх робіт, які добре підходять для заповнення тріщин і швів, але менш стійкі до вологи. Після повного висихання склад утворює паропроникний шов.
- Бітумний — виготовляють із перероблених нафтопродуктів, він застосовується для покрівлі.
Герметики також часто використовують для герметизації швів на покрівельних покриттях, включаючи руберойд, який також потребує якісного герметика для забезпечення герметичності швів. Герметики можуть застосовуватися на найрізноманітніших поверхнях і якісно, без порожнеч, заповнювати отвори. Більшість із них легко наносяться та не потребують спеціальних навичок.
Як не помилитися з вибором герметика?
Різні герметики призначені для різних умов. Одні склади більше підійдуть для сантехніки, інші для покрівлі та віконних рам.Також при виборі потрібно враховувати низку інших особливостей:
- Якщо герметик буде піддаватися впливу хімікатів (наприклад, у ванній або на кухні), переконайтеся, що він стійкий до цих речовин.
- Зверніть увагу на матеріали, з якими контактуватиме герметик. Силіконові склади добре підходять для скла та кераміки, а акрилові – для внутрішніх робіт та фарбування. Крім того, при необхідності забезпечення водовідштовхувальних властивостей варто звернути увагу на застосування гідроізоляційної суміші у комбінації з герметиком.
- Зважте на зовнішні чинники: вологість, температура, вплив ультрафіолету. Є герметик для зовнішніх робіт та внутрішніх.
- Якщо герметик буде піддаватися механічним навантаженням або руху (наприклад, у швах), вибирайте еластичні варіанти.
Час висихання також відіграє важливу роль. В окремих випадках використовується термостійкий герметик.
Популярні бренди герметика в магазині Будівельник
У нас ви знайдете товари від найкращих брендів. Асортиментна лінійка включає матеріали різного призначення. Ми співпрацюємо з різними компаніями-виробниками.
На сайті можна вибрати герметики від таких відомих брендів: Soudal, Siltek, Ceresit.
Як використовувати герметик для максимальної ефективності?
Поверхні мають бути повністю сухими перед нанесенням герметика. При нанесенні слід звернути увагу на такі особливості:
- Використовуйте пістолет для герметиків або тубу з насадкою. Тримайте інструмент під кутом і наносити склад рівномірно вздовж шва.
- Наносите герметик в одному напрямку без зупинок, щоб уникнути порожнеч.
- Після нанесення використовуйте шпатель або палець, змочений у мильному розчині, щоб вирівняти шов та видалити надлишки матеріалу.
Переконайтеся, що кожен новий шар перекриває попередній на 50 або 100% для забезпечення надійної герметизації. Дайте герметику час для висихання згідно з рекомендаціями виробника. Деякі склади вимагають часу для полімеризації перед повною експлуатацією
Як купити герметик у Києві за низькими цінами?
Якщо ви ще думаєте, де купити будматеріали, заходьте на сайт інтернет-магазину Будівельник. На герметик ціна буде доступною. Ми надсилаємо товари по всій Україні та доставляємо замовлення без затримок. Всі товари, які представлені на сайті, будуть у наявності.
Завдяки функціональному сайту в нашому магазині легко замовити товари для ремонту та будівництва. Передбачені різні способи оплати та доставка до Києва та інших міст. Також ми надаємо телефонні консультації.