Профіль CW (ЦВ) у Києві
Завдяки своїй міцності та жорсткості профіль CW використовується для різних цілей. Він забезпечує якісну стиковку з напрямним профілем
Профіль СВ та його роль у системі каркасних конструкцій
Профіль має С-подібну форму, що забезпечує йому високу жорсткість. Він є основним несучим елементом металевих конструкцій і здатний витримувати значні навантаження, що важливо для довговічності конструкції. Також варто відзначити, що профіль UW, завдяки своїй конструкції, чудово поєднується з профілем CW, утворюючи надійну та довговічну систему перегородок. Завдяки хвильовим підгинам та ребрам жорсткості профіль для перегородок з гіпсокартону буде надійно фіксуватися. До інших плюсів матеріалу відносяться:
- стійкість до механічних пошкоджень;
- без проблем встановлюється;
- не боїться вогню та вологи;
- він легкий, що спрощує його транспортування та зберігання;
- забезпечить стійкість перегородок.
Профіль СВ прискорює процес будівництва та оздоблювальних робіт. Він виготовляється з оцинкованої сталі, яка не схильна до корозії.
Як підібрати розміри профілю ЦВ?
При підборі розмірів слід враховувати кілька ключових факторів:
- Висота перегородки може бути різною. При значенні до 3 метрів потрібний профіль CW 50. Якщо більше 3 метрів, варто вибирати профіль CW 75 і більше.
- Рівень навантаження на конструкцію. При великому навантаженні понад 50 кг/м² потрібен профіль CW 100.
- Товщина металу для стандартних конструкцій становить 0,4-0,6 мм, а для виробів із підвищеним навантаженням - 0,6-1,0 мм для конструкцій із підвищеним навантаженням.
На профіль CW ціна залежатиме від товщини матеріалу. При виборі профілю CW важливо враховувати вимоги проекту, особливості приміщення та навантаження. Можна вибрати як більш тонкі варіанти CW 0,45 мм або 0,55 мм або товщі від 0,6 мм. Від довжини залежить висота каркасу. Довжина профілю становить 3 чи 4 метри. Вона вибирається залежно від висоти приміщення.
Популярний бренд профілю CW в магазині Будівельник
Вибираючи профіль гіпсокартонний, потрібно врахувати не лише його розміри, а й виробника. На нашому сайті ви знайдете профілі Knauf за оптимальною ціною. Виробники вибирають лише найкращі листи сталі для виготовлення профілів. Профіль ЦВ представлений у широкому асортименті.
Основні помилки при використанні профілю та як їх уникнути?
Завжди вибирайте профіль за умов монтажу. Для перегородок використовуйте лише стійковий профіль для гіпсокартону відповідного розміру.
Важливо забезпечити суворе дотримання вертикальності та горизонтальності. Використовуйте рівень для перевірки правильності встановлення. Також потрібно враховувати такі особливості:
- Встановлюйте поперечні профілі в місцях, де є велике навантаження. При цьому слідкуйте за рівномірним кроком між стійками (зазвичай 40-60 см).
- Використовуйте спеціальні ножиці для різання та уникайте перегину стінок профілю.
- Неправильна фіксація листів гіпсокартону до профілю може призвести до утворення тріщин. В цьому випадку клей для гіпсокартону допоможе надійно закріпити матеріал та запобігти його пошкодженню.
- Кріпіть листи в розбіжність і стежте за тим, щоб шурупи були втоплені на 1 мм.
- Кріплення профілів потрібно виконувати за допомогою шурупів.
Важливо при виборі профілю врахувати умови експлуатації приміщення (вологість, температура).
Чому варто купити профіль CW у Києві на нашому сайті?
Ми надсилаємо товари по всій Україні та доставляємо замовлення без затримок. Ціни доступні за рахунок роботи безпосередньо з виробниками. Для кожного товару є характеристики, опис та докладне фото, що спрощує вибір. Можна купити товари на сайті і відразу сплатити, здійснити оплату після отримання або за безготівковим розрахунком.
Інтернет – магазин Будівельник має досвід продажу будматеріалів і співпрацює тільки з перевіреними виробниками. Їхати за товаром не потрібно, передбачена доставка не лише Києвом, а й усією Україною. Замовити у нас зручно та вигідно. Всі товари, які представлені на сайті, є у наявності на складі. Наші менеджери опрацюють інформацію та зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей.