Стіновий гіпсокартон
ГКЛ стіновий дозволяє швидко вирівняти стіни, приховати нерівності та комунікації. Він легко ріжеться і допоможе створити різні форми та дизайн.
Чому гіпсокартон — це економія часу та коштів при обробці стін?
У будівельній індустрії гіпсокартон для стін має попит. Він сприяє збереженню тепла у приміщенні, що дозволяє знизити витрати на опалення.
Листи одержують із природних матеріалів (гіпсу та картону). Їх можна використовувати для створення стін, перегородок та декоративних конструкцій.
Який ГКЛ стіновий підходить саме вам?
При покупці матеріалу важливо вивчити всі його види:
- Звичайний - використовується для сухих приміщень, де нормальний рівень вологості. Його колір світло-сірий.
- Гіпсокартон стіновий вологостійкий - має блакитний колір і підійде для об'єктів з підвищеною вологістю, таких як кухні, підвали, ванні кімнати. Передбачено нанесення на ГКЛВ спеціального водовідштовхувального покриття.
- Вогнестійкий ГКЛ – необхідний у місцях, де є вимоги до пожежної безпеки. Це може бути клітина сходова, коридори та інші приміщення. Такий матеріал може бути червоним або рожевим.
- Звукоізоляційний - використовується в студіях, офісах, домашніх кінотеатрах.
Ціна гіпсокартону стінового також відрізнятиметься. Вони залежать від його складу та виробника.
Популярні бренди гіпсокартону для стін у нас
Лідерами на ринку гіпсокартонної продукції вважаються такі бренди:
- Knauf - матеріал має високі тепло та звукоізоляційні властивості. Щоб надати підвищених експлуатаційних властивостей даному матеріалу, до складу гіпсу додають спеціальні компоненти.
- Rigips - гіпсокартон доступний та зручний в експлуатації. За своїми фізичними та гігієнічними властивостями вони ідеально підходять для житлових приміщень.
- Siniat - створює ідеально рівну поверхню, готову до фінішної обробки.
Перед тим, як купити стіновий гіпсокартон на сайті можна вибрати потрібні характеристики за допомогою фільтрів. Якщо виникнуть питання, Розміри стінового гіпсокартону також будуть відрізнятися.
Поради з монтажу гіпсокартону на стіни
Існує два основних способи монтажу - це каркасний та безкаркасний (на клей). Вибір способу залежить від кривизни стін та ваших вимог до конструкції. Перед початком робіт необхідно оцінити кривизну стін за допомогою рівня, схилу або правила. Якщо нерівність перевищує 3-5 см, рекомендується використовувати каркасний метод. Після цього встановлюється гіпсокартон стіновий. Розглянемо каркасний метод монтажу:
- Закріпіть напрямні профілі UD по периметру підлоги та стелі за допомогою дюбелів.
- Встановіть стійкові профілі CD в напрямні з кроком 60 см (або 40 см, якщо потрібна підвищена міцність).
- З'єднайте профілі між собою шурупами.
- При необхідності встановіть горизонтальні перемички між стійковими профілями. Це не тільки допоможе посилити конструкції та зробити опори для стиків.
- Перевірте вертикальність та горизонтальність каркасу за допомогою рівня та схилу.
- Наріжте гіпсокартон на стіну на потрібні розміри за допомогою ножа.
- Закріпіть листи на каркасі шурупами по металу з кроком 20-25 см.
Капелюшки саморізів потрібно втопити на 1-2 мм углиб листа. При цьому повинен бути зазор хоча б 5-7 мм. Шви, які виникнуть між листами, потрібно заповнити шпаклівкою.
Чому варто купити стіновий гіпсокартон у Києві в нашому магазині?
Зручний інтерфейс сайту дає змогу купити будматеріали не виходячи з дому з оперативною доставкою по Києву та всіх містах України. Список товарів можна вислати нашому менеджеру для розрахунку кошторису.
Будівельник пропонує найкращі умови покупки гіпсокартону:
- консультації онлайн та через телефон;
- бездоганна якість продукції;
- демократичні ціни на товари;
- вибір зручного способу оплати;
- сучасний сайт, що дозволяє замовити у два кліки.
Тільки у нашому інтернет-магазині ви знайдете якісні товари за гарною ціною. Товарні позиції постійно оновлюються, тому все, що є на сайті, буде в наявності. Гіпсокартон стіновий ціна якого доступна, представлений у широкому асортименті.